Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Arasında Büyük Fark!

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ Arasında Büyük Fark!

Mobil cihazlar arasında büyük bir yer tutan Samsung firmasının telefonları çok beğenilen cihazlar arasında yer almaktadır. Yeni çıkarılan S9 ve S9+ serilerindeki cihazlar arasında büyük bir fark olacağı belirtilmiştir.

Mobil cihazlar arasında büyük bir yer tutan Samsung firmasının telefonları çok beğenilen cihazlar arasında yer almaktadır. Yeni çıkarılan Galaxy S9 ve S9 Plus serilerindeki cihazlar arasında büyük bir fark olacağı belirtilmiştir.

İşlemcileri, işlemci hızları, ramleri, ram hızları, işletim sistemlerinin farkının çok olmasıyla birlikte genel hız ve hafıza yönünden aralarında fark olacaktır. Samsung S9 serinin özellikleri S9 Plus'dan daha kapsamlı ve çok olmayacaktır.

Fazladan özelliği, hızı, hafızası, rami olan cihaz S9 Plus  cihazıdır. Galaxy S9 cihazı tek kamera olacakken diğeri çift kamera olacaktır. Biraz note8 cihazının özelliklerini de anımsatan bu telefonların şimdiden fazlasıyla talibi çıkmaya başladı bile. Bir an önce herkes bu telefonların piyasaya gelip ele düşmesini istiyor.

Şimdiden bile alıp kullanmak isteyen ya da hemen sipariş ettirmek isteyen o kadar insan var ki yani o kadar beğenilebildi bu telefonlar. Şıklığı açısından baktığımızda baya ince bir telefon olduğu anlaşılmaktadır. Diğer yandan ekranlarının inç büyüklüğü çoğu telefondan daha büyük bir niteliğe sahip.

Hız konusundan bahsedecek olursak hem dahilinde ki işlemci hızı, hem sürüm ramine bağlı olan hızı oldukça yüksek olan bu telefonlar eski telefonlarından kurtulmak isteyenler için bire birdir. Galaxy S9 ve S9+ Plus arasındaki büyük farkları bu şekilde açıklamaya çalışıyoruz.

Fiyat olarak da cep yakan bu telefonlar aslına bakılırsa çok uzun sürece kullanılabilen telefonlar olacağı şüphesiz. Örneğin ekran büyüklüğü olarak s plus modelinin 6.2 inç olacağı ileri sürülmektedir. Yani normal boyutta bir tabletle neredeyse eş değer bir inçe sahiptir.

Almaktan vazgeçecekler olsa da sırf büyüklüğü için de almayabilirler. Çünkü o kadar ekran büyüklüğü olan bir telefon almak yerine tablet almak daha mantıklı diye düşünecekler.

Bu Telefonlara Sipariş Başladı Mı?

Bu telefonların hiç biri daha piyasaya dahi düşmeden çoktan sipariş edilmeye başlandırlar. Telefonları ilk kez görüp hemen almak isteyen o kadar müşteri var ki anlatılamaz. Böyle bir telefonu asla kaçırmamaları gerektiğini, önce ben bunu almalıyım diyerek binlerce sipariş verilmiş durumda.

Eğer siz de bu telefonu istiyorsanız bayiliklere gidip hemen siparişte bulunabilirsiniz. Sanal ortam içindeki güvenli alışveriş sitelerinden de sipariş verebilirsiniz. En kısa sürede siparişler hakkında bilgi alabilirsiniz. Çok beklerseniz sipariş yoğunluğu artacaktır ve sorunlar ortaya çıkabilir.

Bu kaide doğrultusunda bakılıp incelendiğinde de bu S serisi gerçekten muhteşem bir telefon olduğunu göz önüne sermektedir. Sipariş edilmediği takdirde piyasaya düşüp fiyatının artma olasılığı da çok yüksektir.

Çünkü yurt dışı uyruklu telefonlar olduğu için ve döviz kurları sürekli bir hareket gösterdiği için bu fırsatı elden kaçırmaya değmez. Ne olursa olsun telefon alacaksanız bile sağını solunu, özelliğini, hızını, hafızasını iyi şekilde ve etraflıca kontrol etmek gereklidir. Galaxy S9 ve S9 Plus arasındaki farkları görmeye telefon alındıktan sonra da bakabilirsiniz. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.