İnstagram'a Kullanıcılardan Uygulama Tepkisi

İnstagram'a Kullanıcılardan Uygulama Tepkisi

Pek çok kişinin aktif olarak kullandığı instagram da yeni bir değişiklik uygulandı. Yeni gelen uygulamanın beğenileceği düşünülse de oldukça fazla tepki toplamıştır.

Pek çok kişinin aktif olarak kullandığı instagram da yeni bir değişiklik uygulandı. Yeni gelen uygulamanın beğenileceği düşünülse de oldukça fazla tepki toplamıştır.

Bu uygulamaya göre kişinin kendi arkadaşlarının beğendiği görüntüler artık kişide de gözükecektir. Fakat bu uygulama oldukça tepki çekmesi ile birlikte kaldırılmıştır.

İnstagram kullanıcıların isteğine bağlı olarak eski sistemde kullanıma devam edecektir. Kronolojik olarak beğeni sıralaması ile kişiler gene arkadaşlarının beğenilerini görebileceklerdir.

Çoğu instagram kullanıcısı bu uygulamanın oldukça gereksiz olduğu yönünde mesajlar atarak tepkilerini ortaya koymuşlardır.

Sıkıcı ve Gereksiz Bir Yenilik

İnstagramın ortaya koyduğu yeni uygulama kullanıcıları tarafından sıkıcı ve gereksiz bulunmuştur. Bu uygulama kişilerin arkadaşlarının beğenilerini ekrana düşüren özelliğe sahiptir.

Fakat insanlar eski zaman odaklı sıralanan beğeni görme sistemine geçmeyi talep ettiklerinden instagram aldığı olumsuz tepkilere de dayanarak eski düzene kısa sürede geçmiştir.

Bu şekilde kişiler istedikleri kişinin beğenisine bakmaya devam edebiliyorlarken yeni sistemde kişilerin ekranları fuzuli bildirimlerle dolacaktı.

Kullanıcıların çoğunun özellikle uygulama hakkında can sıkıcı ifadelerinde kullanmaları ile instagram tepkiler doğrultusunda kronolojik sıralamaya geri geçiş yaparak kullanıcılarını tekrar mutlu etmiştir.

Bu kronolojik sıralama ile kişiler standart stoklarına devam edebilmektedirler. Yeni uygulama da geri gelmemek üzere kaldırılmıştır.

İnstagramın yeni uygulamalarının içeriği önümüzdeki günlerde ne olacak özellikle kullanıcılar için merak konusudur. Bu sosyal medya platformu ile kişiler standart alışkanlıklarından vazgeçmeyecek gibi duruyorlar.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.