Vuslat 29. Yeni Bölüm Fragmanı, Aziz İle Feride'nin Arasındaki Uçurum Büyüyor

Vuslat 29. Yeni Bölüm Fragmanı, Aziz İle Feride'nin Arasındaki Uçurum Büyüyor

Vuslat yayınlanan 28. yeni bölümüyle hayli heyecanlı bir bölüm ile izleyicinin karşısına çıktı. TRT'in sevilen dizisinde 28. bölümde Aziz'in tuzağa düşmesi izleyiciyi üzdü. Vuslat 29. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vuslat 29. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 18 Kasım TRT 1 ekranlarında yayınlanacak Vuslat 29. Bölüm Fragmanı çıktı mı? Vuslat 29. Bölüm Fragmanı 18 kasım pazartesi akşamı ne olacak. Vuslat 18 kasım tanıtımı merak ediliyor. TRT 1 ekranlarında rekor kıran Vuslat yeni bölüm tanıtımı.

VUSLAT 28. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vuslat 28. bölüm Aziz, Kerem ve Feride çıktıkları yolda eski kasaların olduğu eve ulaşırlar. Kasanın içinden çıkan haritanın neyi işaret ettiğini çözmeye çalışırken, bir tuzakla karşılaşırlar. Engelleri aşabilirlerse, bu harita onları nereye götürecek? Onları takip eden kim? Gizli sırların ortaya çıkmasıyla yaşanan değişimler, kader ortağı bu üç kişiyi nereye savuracak?

Korkmazer Holding’e yönelik polis baskını ve mali soruşturma, beklenmedik yeni problemler doğurur. Yalçın’ın şirkete gelip Nehir’le konuşması, olayları bambaşka bir noktaya taşır. Nehir, Tahsin’in oyununa kurban gittiğini düşünerek, Feride için yeni sorunların büyümesine neden olur.

Aziz’in geçmişiyle ilgili yaptığı araştırmalar, birçok soruyu da beraberinde getirir. Her şey dönüp dolaşıp Salih Baba’da düğümleniyor gibidir. Aziz’in Tahsin’den öğrendiği gerçek ise, Aziz’in şüphelerinin su yüzüne çıkmasına neden olurken, onu büyük bir hesaplaşmayla karşı karşıya bırakır.

Zehra, mahalledeki evine taşınır ve eski güzel anıları da beraberinde getirir. Ne var ki herkesin tozlu raflara kaldırdığı sırlar da gün yüzüne çıkmaya başlar. Feride, ailesini bir arada tutmaya gayret ederken, Zehra onun önüne, huzurlu bir yuva kurması için beklenmedik bir sürpriz getirir. Ancak bu yuva, herkesin kaderini değiştirecek kadar güçlü bir geçmişe sahiptir.

VUSLAT 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

TRT 1 ekranında seyirciyle buluşan Vuslat da gerilimin dozajı artıyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Vuslat, farklı konusu ve zengin oyuncu kadrosuyla beğeni kazanmayı başardı. Heyecanın dur durak bilmediği Vuslat 29. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kader Ortakları geçmişlerindeki sırları açığa çıkarmak için birlikte hareket etmeye devam ediyor. Kerem, gün geçtikçe değişmeye başlıyor. Aşkı ilk kez tadan Kerem, duygularından korkmasına rağmen kaçamıyor. Aşkın kendisini daha insancıl kıldığını zamanla anlıyor. Gerçek ailesine dair hatıralarının verdiği acıyı ise yüreğinde hissetmeye devam ediyor.

Vuslat 29. bölüm fragmanında Öfkesi dinmese bile aldığı kararları uygularken duraklamaya başlıyor. Aziz ve Feride arasındaki imkansızlıklara dayanan aşk da büyüyor. Birbirlerine deli gibi aşık olmalarına rağmen; bir türlü tam anlamıyla kavuşamamanın yakıcı acısını hissediyorlar. Aziz, dedesiyle ilgili önemli bilgiler edindi. Mehmet Şefik’in ardında bıraktığı sırlarla dolu hayatın şifrelerini çözmeye çalışan Aziz, Feride ve Kerim’in karşısına yepyeni kapılar açılıyor. Derya gibi bir in san olan Mehmet Şefik’in çevresi tarafından çok sevilen ve sayılan birisi olduğunu öğrenen Aziz, dedesiyle gurur duydu. Haritaları birleştiren kader ortakları için sırlarla dolu yol aydınlanmaya başlıyor. Necmi’nin anlattıkları da kader ortaklarına yardımcı oluyor. Vuslat 18 kasım 2019 pazartesi fragmanında Kerem, Aziz’in dedesiyle ilgili şüpheli yaklaşmaya devam ediyor. Eski kabadayı olan Mehmet Şefik’ın adı bile torununu koruyor. Kerem, şirketle ilgili yeni planlar yapıyor. Sultan, aile geçmişlerinin karanlık olduğunu düşünüyor. Endişelerini Aziz ile paylaşınca beklemediği bir tepki alıyor. Aziz, ne olursa olsun sırları açığa çıkarmaya çalışmaktan vazgeçmiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.