Vuslat 28. Yeni Bölüm Fragmanı, Vuslat'ın 27. Neler Oldu

Vuslat 28. Yeni Bölüm Fragmanı, Vuslat'ın 27. Neler Oldu

Vuslat TRT 1 ekranlarında sevenlerine imkansız bir aşkı anlatan dizinin 11 Kasım Pazartesi yani bu akşam 28 bölümüyle izleyicisi ile buluşacak. Haberimizde Vuslat 28. yeni bölüm fragmanı...

Vuslat yeni bölüm merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta; Aziz, Kerem ve Feride’nin sırlarla dolu kasaya ulaşması, Aziz’in şüphelerinin su yüzüne çıkması ve Zehra’nın herkesin kaderini değiştirecek olan beklenmedik sürprizi ekranlara yansıyacak. Vuslat  28. bölüm fragmanı yayınlandı. 

Vuslat'ın 28. Yeni Bölümünde Neler Olacak

Aziz, Kerem ve Feride çıktıkları yolda eski kasaların olduğu eve ulaşırlar. Kasanın içinden çıkan haritanın neyi işaret ettiğini çözmeye çalışırken, bir tuzakla karşılaşırlar.

Engelleri aşabilirlerse, bu harita onları nereye götürecek? Onları takip eden kim? Gizli sırların ortaya çıkmasıyla yaşanan değişimler, kader ortağı bu üç kişiyi nereye savuracak?

Korkmazer Holding’e yönelik polis baskını ve mali soruşturma, beklenmedik yeni problemler doğurur. Yalçın’ın şirkete gelip Nehir’le konuşması, olayları bambaşka bir noktaya taşır.

Nehir, Tahsin’in oyununa kurban gittiğini düşünerek, Feride için yeni sorunların büyümesine neden olur.

Aziz’in geçmişiyle ilgili yaptığı araştırmalar, birçok soruyu da beraberinde getirir. Her şey dönüp dolaşıp Salih Baba’da düğümleniyor gibidir.

Aziz’in Tahsin’den öğrendiği gerçek ise, Aziz’in şüphelerinin su yüzüne çıkmasına neden olurken, onu büyük bir hesaplaşmayla karşı karşıya bırakır.

Zehra, mahalledeki evine taşınır ve eski güzel anıları da beraberinde getirir.

Ne var ki herkesin tozlu raflara kaldırdığı sırlar da gün yüzüne çıkmaya başlar.

Feride, ailesini bir arada tutmaya gayret ederken, Zehra onun önüne, huzurlu bir yuva kurması için beklenmedik bir sürpriz getirir. Ancak bu yuva, herkesin kaderini değiştirecek kadar güçlü bir geçmişe sahiptir.

VUSLAT 27.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zehra, üç ailenin kader ortaklığını açıklayınca, herkes bir başka yöne savrulur. Gerçeğin ortaya çıkması için yapılan araştırmalar, Satranc-ı Urefa tahtasında "Tahkikler" bölümüne işaret etmektedir.

Feride'nin aile geçmişindeki önemli bir sırrın peşine düşmesi, babası Faik ve Hasibe'nin de geçmişleriyle yüzleşmelerine sebep olur. Çarklar yeniden dönmeye başlar. Faik, ailesini Korkmazerler'den korumak için harekete geçer.

Aziz'in adaleti sağlamak için yaptığı plan, babası Tahsin'i de köşeye sıkıştırır. Yeni hamleler yapmazsa, elindeki gücü kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan Tahsin, oğlu Aziz'e yaptıklarının bedelini ödetmek için harekete geçer. Ancak karşısında umulmadık bir düşman bulur.

Korkmazerler'in tüm mal varlığında Aziz, Kerem ve Feride'nin birlikte pay sahibi oldukları iddiası, yeni bir maceranın da kapılarını aralar. Aziz herkesi harekete geçirir. Feride ve Kerem'le birlikte masaya konan anahtarlar, Aziz için yeni bir yol belirler. Bu yol, üçünü birleştirecek mi, yoksa ayıracak mı? Yolun sonunda, onları bekleyen sürpriz, her şeyi yeniden değiştirecek mi?

Vuslat Barol Oyuncuları

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde kasanın içinden çıkan harita neyi işaret ediyor?

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.