Nazan Kesal ile Ercan Kesal'ın oğlunu görenler şaşırıyor!

Nazan Kesal ile Ercan Kesal'ın oğlunu görenler şaşırıyor!

Ünlü oyuncular Ercan Kesal ve Nazan Kesal'ın Poyraz adındaki çocukları olduğunu ilk defa öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. 30'lu yaşlarından anne olan Nazan Kesal şimdilerde 50 yaşında. Nazan Kesal oğlu Poyraz Kesal ile sık sık paylaşımlarda bulund

Nazan Kesal'ın İran'ın güçlü kadın şairi Furuğ Ferruhzad'ı canlandırdığı Yaralarım Aşktandır oyunu gala yaptı. Nazan Kesal "Yaralarım Aşktandır" adlı tek kişilik oyunda Furuğ Ferruhzad ile izleyici ile buluşuyor. Furuğ Ferruhzad Yaralarım Aşktandır oyunu konusu ne? sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Son olarak Çocuk dizisinin Asiye'si olarak izlediğimiz Nazan Kesal sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden oldu. Nazan Kesal'ın sosyal medya hesaplarını takip edenlerin ise karşısına oldukça şaşırdıkları bir sürpriz çıktı. Nazan Kesal ile Çukur'un İdris Baba'sı Ercan Kesal'ın evli olduğunu ilk defan öğrenenler oldukça şaşırdı. Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan usta oyuncular Fazilet Hanım karakterine hayat veren Nazan Kesal İle Çukur'un İdris Baba'sı Ercan Kesal 2005 yılından bu yana evliler. Çukur'un İdris Baba'sı Ercan Kesal diziye veda etse de büyük bir hayran kitlesi ile adından sıkça söz ettiriyor. 

Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Fazilet Hanım karakteri ile hafızalara kazınan usta oyuncu Nazan Kesal'ı şimdilerde Çocuk dizisinde Asiye Karasu olarak izliyoruz. Sosyal medyada oldukça merak edilen ünlü isimlerden olan çiftin özel hayatları da sıkça aratılıyor. 

Nazan Kesal'ın İran'ın güçlü kadın şairi Furuğ Ferruhzad'ı canlandırdığı Yaralarım Aşktandır oyunu gala yaptı. Nazan Kesal "Yaralarım Aşktandır" adlı tek kişilik oyunda Furuğ Ferruhzad ile izleyici ile buluşuyor. Furuğ Ferruhzad Yaralarım Aşktandır oyunu konusu ne? sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Son olarak Çocuk dizisinin Asiye'si olarak izlediğimiz Nazan Kesal sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden oldu. Nazan Kesal'ın sosyal medya hesaplarını takip edenlerin ise karşısına oldukça şaşırdıkları bir sürpriz çıktı.

Nazan Kesal ile Çukur'un İdris Baba'sı Ercan Kesal'ın evli olduğunu ilk defan öğrenenler oldukça şaşırdı. Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan usta oyuncular Fazilet Hanım karakterine hayat veren Nazan Kesal İle Çukur'un İdris Baba'sı Ercan Kesal 2005 yılından bu yana evliler. Çukur'un İdris Baba'sı Ercan Kesal diziye veda etse de büyük bir hayran kitlesi ile adından sıkça söz ettiriyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Fazilet Hanım karakteri ile hafızalara kazınan usta oyuncu Nazan Kesal'ı şimdilerde Çocuk dizisinde Asiye Karasu olarak izliyoruz. Sosyal medyada oldukça merak edilen ünlü isimlerden olan çiftin özel hayatları da sıkça aratılıyor.

Ünlü oyuncular Ercan Kesal ve Nazan Kesal'ın Poyraz adındaki çocukları olduğunu ilk defa öğrenenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. 30'lu yaşlarından anne olan Nazan Kesal şimdilerde 50 yaşında. Nazan Kesal oğlu Poyraz Kesal ile sık sık paylaşımlarda bulunduğu sosyal medya hesabından güzel yorumlar alıyor. İşte Nazan Kesal ile Çukur'un İdris Baba'sı Ercan Kesal'ın oğlu Poyraz Kesal ve sizin için derlediğimiz ünlü isimlerin çocukları..

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.