Kurşun Dizisi Başrol Oyuncuları Kimler? Hangi Kanalda Tekrarı Ne Zaman Yayınlanacak

Kurşun Dizisi Başrol Oyuncuları Kimler? Hangi Kanalda Tekrarı Ne Zaman Yayınlanacak

FOX TV'de yayınlanmaya başlayan başrollerinde, Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu'nun rol aldığı Kurşun dün birinci bölümü ile FOX TV'de izleyici ile buluştu. Engin Altan Düzyatan Kurşun dizisinde Orhan Atmaca isimli idalist, adelet peşinde koşan bi

Kurşun dizisi barol oyuncuları kimler? Kurşun dizisinin konusu ne ile ilgili?

FOX TV ekranlarında Kurşun dizisinin ilk bölümü dün akşam izleyiciyle buluştu. Bu sezonun yeni dizilerinden olan Kurşun, tanıtımları ile izleyicinin ilgisini çekmeye başarmıştı. Kurşun dizisi oyuncuları kimler? Kurşun dizisinin konusu ne?

Kurşun Disi Rol Alan  Oyuncular

Engin Altan Düzyatan Kurşun Karekteri Orhan Atmaca

1970 senesinde Sultanahmet'te bir adalet sarayı odasında kurulu, gözü kara, bildiği yoldan şaşmayan daha yolun başında bir savcı: Orhan Atmaca. Karşısında kara tahta, maktulün gencecik bir kızın resmi asılı. Genç kadın bir milletvekilinin oğlu Serdar Önal tarafından canice öldürülüyor. Orhan, aldığı tehditlere, göz dağlarına yüz çeviriyor, Serdar'ın yargılanma sürecini başlatıyor. Ama bu cinayet görünenden fazlası. Orhan'ın dönüşüm hikayesi böylece başlıyor. Kader, adalete inan bir adamdan adım adım karanlığa yol alan bir adam yaratıyor.

Burçin Terzioğlu Kurşun Karekteri Leyla Devrim

Leyla, annesi ve babası ile mutlu bir hayat yaşarken babası tarafından terk edilmiş, annesi ile büyümüş bir kadın. Babası yüzünden aşık olmaktan korkan, tek başına olmanın gücüne sığınan dik, omurgalı bir gazeteci. Gücü yalnızca kaleminden gelmiyor, maceranın ortasına atılarak, katillerin peşine düşerek gözünü karartıyor. Çünkü Leyla bu hikayedeki güçlü kadınların temsili. Ekranlarda görmeye alışık olduğumuz kurtarıcısını bekleyen, bir erkeğin gücüne, desteğine sığınan biri değil. Leyla Devrim, içimizden bir kadın; içimizde saklı o güçlü kadın.

Berrak Tüzünataç Kurşun Karekteri Gülce Akar

Genç, güzel, hırslı. Koca aleme rağmen ayakta kalmaya çalışan yalnız bir kadın. Gülce bu dünyada tek başına ayakta kalmaya çalışan yalnız bir anne. Şansın yüzüne güldüğü tek nokta da bu olmuş. Oğlu Ozan ve ailesi bildiği dostları. Filiz'le de böyle tanışmış Gülce. Oğlu Ozan sayesinde. Ama zaman acımasız, gün gelecek dostunu kaybedecek Gülce ve o gün geldiğinde yolları Kurşun Orhan'la birleşecek.

Sarp Akkaya  Kurşun Karekteri Aydın Kara

Orhan'ın çocukluk arkadaşı. Bünyamin'in sağ kolu. Zeynep'in biricik aşkı. Gönlü deli, gözü kara. Mahallenin kimsesiz çocuğu, Bünyamin'in himayesi altında yetişti. Orhan'la dost olarak büyüdü. Sokak kavgalarında sırt sırta verdiler. Birlikte erik ağaçlarına daldılar. Ama geçmişin anıları yetmeyecek, gün gelecek çocukluk arkadaşı Orhan'la karşı karşıya gelecek. Gözünü karartacak, ne yapılması gerekiyorsa yapacak. Bünyamin'in izinden, sokakların dilinden konuşarak yaşayacak.

Engin Şenkan Bünyamin Ayaz

Kürşat Alnıaçık Nuri Kargı

Seda Akman Feraye Kargı

Bora Akkaş Rıfat Ayaz

Begüm Akkaya Tomris Ayaz

Şebnem Dilligil Zehra Atmaca

Cem Kurtoğlu Fahri Önal

Kurşun Dizisi Konusu

“1970'lerde bir kadın ve bir adam; aşk ve mücadeleyle bir ülkenin kaderine dokunacak.”

Bu hikaye İstanbul'un 1970'li yıllarında adalet arayan bir savcının ve kalemine güvenen genç bir gazetecinin mücadelesin anlatıyor. Orhan ve Leyla'nın aşkı 70'lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savruluyor. Onlar adaletin peşinden koşarken bizler bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesini anlatıyoruz.

Kurşun Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor?

Fox tv de yeni başlayan dizilerden birisi de Kurşun dizisi oldu. Kurşun dizisi İlk Bölümüyle 23 Ekim Çarşamba Saat 20.00 da ekrana gelecek. Kurşun Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Kurşun Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Kurşun Dizisinin Tekrar yayınlanacağı gün ve saatler şöyle:

Kurşun İlk Bölüm 23 Ekim Çarşamba Saat 20.00

Kurşun Tekrarı 23 Ekim Çarşamba Saat 22.30

Kurşun 24 Ekim Perşembe Saat 00.15

Kurşun 26 Ekim Cumartesi Saat 16.30

Kurşun 26 Ekim Cumartesi Saat 02.30

Kurşun 27 Ekim Pazar Saat 00.15

Kurşun 28 Ekim Pazartesi Saat 02.15

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.