Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149. yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149. yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta 148. son bölüm izleyicisiyle buluşurken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Tufan oğlunu kurtarmak için silahları Altan'a vermek zorunda kaldı. Haberimizde Eşkıya Dünyaya Hü

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 149. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Atv'nin salı akşamlarına ambargo koyan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 149. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV'de izlenme rekorları kıran EDHO 148. bölümde; Tufan'ı oğlunun canıyla tehdit ederek silahları ele geçirmeyi başaran Altan, planlarını yaparken Çakırbeylileri nasıl hafife aldığını çok geçmeden anlayacaktır. Alparslan, yine öngörülü davranarak herkesten gizli bir tedbir almış, mermileri kimsenin bilmediği ayrı bir depoya saklamıştır. Çok önemli bir buluş olan silahın asıl değeri mermilerinde olduğundan Altan'ın tüm çabası boşa gitmiş olacaktır. Bu başarısızlık yüzünden en çok canı yanacak kişi olan Tufan ise oğlunu Sınırsızların elinden kurtarabilmek için işbirliği yapmaya devam edecektir. .

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 148. SON BÖLÜM ÖZETİ

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle Hızır harekete geçiyor.

Tufan'ı oğlunun canıyla tehdit ederek silahları ele geçirmeyi başaran Altan, planlarını yaparken Çakırbeylileri nasıl hafife aldığını çok geçmeden anlayacaktır. Alparslan, yine öngörülü davranarak herkesten gizli bir tedbir almış, mermileri kimsenin bilmediği ayrı bir depoya saklamıştır. Çok önemli bir buluş olan silahın asıl değeri mermilerinde olduğundan Altan'ın tüm çabası boşa gitmiş olacaktır. Bu başarısızlık yüzünden en çok canı yanacak kişi olan Tufan ise oğlunu Sınırsızların elinden kurtarabilmek için işbirliği yapmaya devam edecektir.

Silahlarını kaybeden Hızır, düşmanlarına karşı gücünü ve ortaklarına karşı itibarını da kaybetmemek için derhal harekete geçmesi gerektiğini bilmektedir. Silahların olduğu deponun yerini Sınırsızlarla paylaşan bir hain olduğunu anlamakta gecikmez. Mermiler üzerinden yapacağı planla hem düşmanını tuzağa çekmeyi hem de masaya ihanet eden kişiyi bulmayı amaçlayacaktır. Bir taraftan masasını kurtarmak için mücadele verirken diğer taraftan Altan ile birlikte hareket ettiğini öğrendiği Sevda'nın da peşine düşecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.