Diriliş Ertuğrul'a Güzel Oyuncu Transfer Edildi

Diriliş Ertuğrul'a Güzel Oyuncu Transfer Edildi

Reyting rekortmeni dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisi kadrosuna güzel oyuncu Öykü Çelik yer aldı.

Önümüzdeki haftalarda izleyicisinin karşısına çıkacak Çelik'in sürpriz bir karaktere hayat vereceği ifade ediliyor.

SAVAŞÇI DİZİSİNDE ROL ALIYORDU

Bugüne kadar birçok dizi ve filmde yer alan Öykü Çelik, en son Savaşçı dizisinde 'Astsubay Üstçavuş Yeter Alayunt' karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL'UN SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ertuğrul, Gündüz'ü fidye ödeyerek kaleden kurtarmış ve bir oyun kurarak İlbilge Hatun'un kendilerini takip etmesine zizin vermişti. Hedefi ise, İlbilge'yi Gündüz'ün suçsuzluğunu kanıtlamaktı. Kayı obasına ise beklenmedik misafirler olan Selcan ve oğlu Süleyman gelmişti. Emir Bahaeddin, Gündüz Ertuğrul'un Nikea'ya götürüldüğünü öğrenince, obaya baskın yaptı. Baskınla da yetinmeyip Artuk Bey'i zindana attırmıştı. Fakat herkes Ertuğrul'un Gündüz'ü Nikea'ya götürdüğünü zannederken; Ertuğrul, Gündüz'ü Söğüt'te kadısının karşısına sağ salim çıkarmıştı. Ertuğrul, bu hamlesiyle hainlerin oyunları başlarına yıkmıştı ve Gündüz'ün masumiyetine İlbilge'yi ikna etmiş olan Ertuğrul, sonucunda bu hedefinde muvaffak olmuş ve Gündüz, aklanmıştı.

Gündüz Alp'in aklanmasıyla Kayılar ve Umuroğulları arasında nasıl bir yol alınacak? Selcan Hatun ve Süleyman'ın obaya gelişi, beraberinde nelerle sonuçlanacak? Selcan'la birlikte gelen kötü haber nasıl çözülecek ? Ertuğrul'un yenilgiye uğratıgı Dragos'un yeni hamlesi ne olacak? Öte taraftan Emir Bahaeddin, Ertuğrul'u zora sokmak için ne yapacak? Söğüt'e gelmekte olan yeni kişi hangi tarafta yer alacak? Ertuğrul bütün oyunlara karşı nasıl bir yol izleyecek

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.