Müge Anlı ile Tatlı Sert’te ikinci Palu ailesi vakası!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te ikinci Palu ailesi vakası!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’in bugünkü programında stüdyodakileri şoke eden son dakika gelişmeleri yaşandı. Canlı yayına katılan Adile Yeşilgöz ve babası Mehmet Bey’in yaşadıkları herkesi şaşkına çevirirken, akıllara daha önce çözümlenmiş olan esrarengiz Palu ailesi vakasını getirdi.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde akıllara durgunluk veren bir olay işlendi. 25 yaşındaki Adile Yeşilgöz sosyal medya üzerinden İhsan Çapar ile tanışıyor ve ikili belli bir süre süren birliktelikten sonra evlenme kararı alıyor. Adile Hanım'ı istemek için babası ve hoca olduğunu söylediği birini alıp evlerine giden İhsan Çapar, 'Evinizden define çıkartacağız' diyerek Adil Hanım ve Babası Mehmet Bey'i 350 bin lira dolandırıyor. Olaylar zinciri bu kadarla da sınırlı kalmıyor. Anlatılan bu olaylar stüdyoda şok etkisi yaratırken akıllara geçtiğimiz yıl yaşanan Palu ailesi vakasını getirdi. İşte Adile Yeşilgöz ve babasının başına gelen olay ile ilgili son dakika gelişmeleri…

MÜGE ANLI'DA İKİNCİ PALU VAKASI OLAYI! 'ÜÇ HARFLİLERDEN ÇOCUĞUM VAR'

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugünkü bölümünde yaşanan olaylar zinciri akıllara geçtiğimiz yıl yaşanan Palu ailesi vakasını getirdi. İşte Müge Anlı'da yaşanan akılalmaz olayın ayrıntıları…

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT'TE AKILALMAZ OLAY! İKİNCİ PALU AİLESİ VAKASI!

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in 4 Şubat bugünkü bölümünde akıllara durgunluk veren bir olay işlendi. Canlı yayına katılan Adile Yeşilgöz ve babası Mehmet Bey'in yaşadıkları stüdyoda şok etkisi yarattı. 25 yaşındaki Adile Yeşilgöz, sosyal medyadan tanıştığı İhsan Çapar ile evlenme kararı aldı. Adile Hanım ve babasını hedefe aldığı söylenen İhsan isimli şahıs, istemeye gittikleri sırada 'Evinizden define çıkartacağız' diyerek Adile Hanım ve babasının tüm birikimini elinden aldılar. Olaylar sadece bu kadarla kalmazken, evlilik vaadi ile dolandırılan genç kadın çareyi Müge Anlı ile Tatlı Sert'e çıkmakta buldu.

Yaşanan bu olaylar akıllara Palu ailesini getirirken, sosyal medyada pek çok kişi Adile Yeşilgöz, İhsan Çapar olayını 'İkinci Palu vakası' olarak adlandırdı.

PROGRAMA MARDİN'DEN BAĞLANDILAR

Konunun canlı yayına katılması ile birlikte programa Mardin'den 3 kişi bağlandı ve İhsan Çapar hakkında ihbarda bulundular.

'EVİN ALTINDA 500 KİLO ALTIN VAR'

Genç kadın, şahsın nişan gününde yanında hoca olarak tanıttığını bir kişiyle geldiğini belirtti. Daha sonra hoca olarak tanıtılan kişinin evde ve bahçesinde gömü olduğunu söylediğini öne sürdü.

Bir avuç toprak getirdiklerini bu toprağa tuz attıklarını daha sonra bu toprağa bakarak evin altında 500 kiloya kadar altın olduğunu söylediği canlı yayında konuşuldu. Daha sonra gösterilen fotoğraf ve videolarda evin içinde onlarca bidon olduğu ve bu bidonların içine toprak koyup üzerine çarşaf geçirip daha sonra sirke ile doldurup odanın içindeki bidonların içindeki malzemelerin altına dönüştüreceğini iddia ettiğini belirtti.

"ODANIN İÇİNDE ÜÇ HARFLİLER VAR'

Odanın içinde üç harfliler olduğunu söyleyip odanın kapısını kapatıp ve buraya girmemelerini söylendiğini yayında aktarıldı. Adile Hanım ve babası bu bidonların içinde kapının arasından baktıklarında bidonlarda altın olduğunu gördüklerini söyledi. Daha sonra hoca olarak tanıtılan kişinin üç harflilerin altının üzerindeki büyüyü kaldırmak için kendilerinden 150 koyun istediğini söylediklerini; ancak kabul etmeyince üç harflilerle konuşup ikna ettiğini ve dolara çevirip dolar olarak yakarlarsa büyünün bozulacağını belirtip her şeylerini dolara çevirmelerini istedikleri anlatıldı. Yeşilgöz ailesi, dolandırıcılara 47- 50 Bin Dolar kadar para kaptırdıklarını öne sürdü.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.