Melek Şengönül'ün Ölümünde Yeni Ayrıntılar Ortaya Çıktı

Melek Şengönül'ün Ölümünde Yeni Ayrıntılar Ortaya Çıktı

Melek Şengönül'ün son görüştüğü kişi Abdulkerim ve yakın arkadaşları 'Gerçeğin Peşinde' Proğramına katılarak gerçeği anlattı.

Gerçeğin Peşinde proğramına katılan Mehtap hanım, Melek Şengönül akrabalarıyla görüşmek istemiyordu. Rahmetli hayvansever birisi olduğunu ve çok para saçan birisi olmadığını, kariyerini de bunun için bitirdiğini söyledi. Adli Tıp Uzmanı Taner Güven: Melek Hanım'a bir şeyi söyletmek için özellikle eziyet ederek 29 yerinden bıçaklandığını  söyledi.

MALI MÜLKÜ OLAN HERKESİN SORGULANMASI GEREK!

Melek Şengönül'ü son gören Abdulkerim Bey'in lüks araçları dikkat çekmesi üzerine stüdya'da gerginlik en üst safhada yer almaya başladı.  Bunun üzerine Abdülkerim'in yaptığı açıklamada, hayvanseverlik ve özel işler yaptığını belirtti. 

ABDULKERİM BEY NE SAKLIYOR?

Melek Ş.'nin telefon ile 2 saat konuşması sorulması üzerine, kendisi ile o kadar süre konuşmadığını ve ilaç üzerine  konuştuğunu dile getirdi. Hakkımdaki suçlamaları kabul etmiyorum dedi. 

Melek Şengönül, öldürülmeden önce evlenmek mi istiyordu sorusu üzerine de eve götürdüm tanıştılar. Melek hanım'ın arka tarafta ev yapıp sattığını burada ki evi satacağını dedi.

KAMYON ŞOFÖRÜ NECMETTİN CİNAYET GÜNÜ NEREDEYDİ? 

Kamyon şoförü Necmettin Melek Ş.'nin ölüm haberini yolda aldığını, sonrasın da ise evde öğrendiğini söyleyerek çelişkili açıklamalarda bulundu. Melek hanımın kardeşleri ise sıklıkla evine gittiğini ve kışın sıklıkla evinde kaldığını söyledi. Necmettin bey'in çelişkili ifadeleri kafa karıştırmaya devam ediyor. Şengönül'ün akrabası ise bir dönem onunla evlenmek istediğini ortaya attı. 4 şahit olmasına rağmen kamyon şoförü Necmettin bey ise bunu reddetti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.