Başkan Erdoğan'dan Kritik Açıklama

Başkan Erdoğan'dan Kritik Açıklama

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan grup toplantısında konuştu. Yeni sistem ile kanunlarda değişmesi gereken önemli güncellemeler var. 275 yeni güncelleme bulunmakta ve bunların aciliyeti olduğunu belirtiyorum.

Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’de ki grup toplantısında açıklamalarda bulundu: Yeni sistem ile kanunlarda değişmesi gereken önemli güncellemeler var. 275 yeni güncelleme bulunmakta ve bunların aciliyeti olduğunu belirtiyorum.

STOKÇULARA GEREĞİ YAPILACAK

Yeni sisteme göre hazırlamış olduğumuz ilk bütçeyi birkaç hafta sonra TBMM’ye gönderiyoruz. Yeni bütçe ile Türkiye ekonomisini enflasyon, faiz, kur üçgeninden çıkararak ülkemizin daha hızlı büyümeye kavuşturmak için kararlıyız. Bu ekonomik dalgalanmaları geride bırakmaktayız. Stokçular konusunda açıklama yapan Recep Tayyip Erdoğan, “Sabırlı olmalı ve stokçulara ve stoklara da fırsat vermemelisiniz. Stokçuları devlet belirler ise kimse de kusura bakmasın bunun gereğini yasaların verdiği görev sebebi ile gereğini yaparız. Hamd olsun ki ihracatta çok büyük rekor kırdık. Ortaya koyacağımız kararlılık ile bunların milletçe üstesinden gelebilecek güce sahibiz”dedi.

YEREL SEÇİMLER İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI YAPIYORUZ

Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve TBMM seçimlerinden başarılı çıktığımız gibi Yerel seçimlerde de en iyi sonuçlara ulaşmamız gerekiyor. Bu sene istişare yapacağımız Kızılcahamam Kampında bu konuları gündeme olarak doğru kararı parti yönetimimiz ile neticeye kavuşturacağız. Mahalli idareler hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız. Erdoğan, hiç kimse bize tanıdığım, dostum, yakınımdır gibi aday teklifleriyle gelmesin diye net konuştu. Halkımızın sevdiği ve belirlediği isimler ile seçimlere gireceğiz ve AK Parti olarak tüm çevrelerde adaylarımızı belirleyeceğiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.