Antalya'da Oğuzhan Dalcı Eczane'de Kabusu Yaşadı!

Antalya'da Oğuzhan Dalcı Eczane'de Kabusu Yaşadı!

Üniversite öğrencisi Oğuzhan, gelen müşteriye 'Sistemler çalışmıyor' diyerek ilaç vermeyen eczacıya, farklı bir eczaneden ilaçlarını temin ettikten sonra, 'Sistem arazı yokmuş, ilaçlarımı aldım, sizin hakkınızda şikayetçi olacağım' söyleyince darbedildiği

Akdeniz Üniversitesi Mutfak Sanatları Bölümü öğrencisi Oğuzhan D., Yüksek ateş sebebiyle hastaneye gitti. Reçetedeki ilaçlarını almak üzere evinin yakın bölgesinde nöbetç eczane bulamayan Oğuzhan, hafta sonunu ilaç almadan geçirdiğini söyledi.

Eczaneye gidecek hali kendisinde bulamadığını dile getiren Oğuzhan, Pazartesi günü evine yakın olan Kültür Mahallesi'ndeki bir eczaneye gittiğini söyleyerek, şunları ifade etti:

''Eczacı bana sistemlerin çalışmadığı, reçetemin kendilerinde durabileceğini, sistem aktif olduğunda ilaçlarımı bana vereceğini beyan etti. Reçetemi alıp farklı bir eczaneye gittim. Gitmiş olduğum eczanede ise hiç problem yaşamadan ilaçlarımı temin ettim. Eczacıya sistem arıza olup olmadığını sordum. Gün içinde herhangi bir arıza meydana gelmediğini söyledi. İlaçlarımı alıp çıktıktan sonra Kültür Mahallesi'nde bulunan eczaneye geldim. 2 gündür ilaçları alamadığım için çok kötü olduğumu, yaptığınızın iş ahlakına uymadığını dile getirdim. 'Kötü durumdaydım, ve sizden ilaçlarımı almaya gelmiştim. Hakkınızda şikayetçi olacağım. Şayet kendi sisteminizden kaynaklı bir arıza var ise, beni farklı bir eczaneye yönlendirmeniz gerekirdi. İş ahlakı da bunu gerektirirdi, sizden 'şikayetçi' olacağım. Kendisine şikayetçi olacağımı duyduktan sonra tezgahın arkasında bulunan kişi beni darbederek eczaneden dışarı çıkardı. Daha sonra ise yanında bulunan arkadaşı gelip kafama darbe vurdu ve yere düşürdüler. Yaklaşık olarak beni orada 10-15 kez tekmelediler.'

ECZANEDEN ŞİKAYETÇİ OLDUM

Olay yerindeki gördü tanıklarının aramasıyla 112 sağlık ekiplerinin Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne getirildiğini, yapılan tetkikte köprücük kemiğinin kırıldığını tespit edildiğini dile getiren Oğuzhan, Olayın yaşandığı bölgede bulunan Polis karakoluna giderek Eczanedeki saldırganlar hakkında şikayetçi oldum. Eczanede bulunan 2 çalışan kişiden hem davacı ve şikayetçi olacağım.' dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.