21 Yıllık Evlilikten Dünyaya Gelen 3 Çocuk Kimden?

21 Yıllık Evlilikten Dünyaya Gelen 3 Çocuk Kimden?

21 yıllık evliliğinde dünyaya gelen 3 çocuğunun kendisinden olmadığı sebebiyle 10 bini maddi 500 bini manevi olmak üzere tazminat davası açtı.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'ne 21 yıllık evliliğinde dünyaya gelen 3 çocuğunun kendisinden olmadığı sebebiyle dava açan Necdet Ç.'nin iddiasına göre tarafların, 10, 11 ve 20 olan biri kız  ikisi erkek üç çocukları oldu, evlilikleri sürekli tartışmalı geçti geçti. İ.Y., hiçbir neden yokken evden gitti. Kocası, uzun zaman evine geri gelmeyen  eşine iki sene önce boşanma davası açarak yaşı küçük olan iki evladının velayetini istedi. Dava devem ederken, gidip çocuklarını görmek isteyen Necdet Ç., İ.Y.'den 'Neden çocukların velayetini istedin? Onlar senden değil ki!" dedi. Necdet Ç. ilk zamanlar çocukların velayetini vermemek için eşinin bu sözleri söylediğini sandı. Bu zaman içerisinde boşanma davası sonuçlandı. İki çocuğun annede kalmasını, babanın aylık nafaka ödemesine karar verildi.

EŞİMİN SÖZLERİ ŞÜPHELENDİRDİ

Boşandığı karısının sözleri, Necdet Ç.'nin şüphelerinin her geçen gün çoğalmasına sebeb oldu. Talihsiz adam bu kez 'soy bağının reddi' davası açarak 3 çocuğun kendisinden olup olmadığının öğrenmek istedi. İstanbul Aile Mahkemesi de gerçek babanın meydana çıkarılması için 3 çocuğu ve babayı Adli Tıp Kurumu'na gönderdi. DNA incelemesinde biyolojik baba olup olmadığı meydana çıktı. 3 çocuk da Necdet Ç.'den değildi. 21 yıl çocukları sanıp büyüttüğü, sevdiği çocukların kendisinden olmadığını öğrenen ve büyük bir yıkım yaşayan baba şoka girdi. Babanın avukatı Nahide Siller 10 bini maddi 500 bini manevi olmak üzere tazminat davası açtı.

MADUR BABA 510 BİN LİRA TAZMİNAT İSTEDİ

Karısının 21 yıllık evlilikleri boyunca hiç açık vermediğini ifade eden Necdet Ç., "Boşanma süreci devam ederken S.B. ile evlendi. Birlikte yaşıyorlar. Çocukları vermedi. O kadınla işim yok, evlatlarımı istiyordum. Çocukların kimden olduğunu bilmiyorum. Evimin tapusu da onun üzerineydi, evimi geri versin. Elin çocuğunu ne yapayım ben? O kadın Allah'ından bulsun" diye kendini ifade etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.