Yay Burcu: Kadın, Erkek Özellikleri ve Aşk, Cinsellik Uyumu

Yay Burcu: Kadın, Erkek Özellikleri ve Aşk, Cinsellik Uyumu

Yay Burcu: Kadın, Erkek Özellikleri ve Aşk, Cinsellik Uyumu, Yay burcu Yaratıcılığı ve pratik zekaları ile öne çıksalar da umursamaz tavırlarıyla insanları deli ederler. Ateş elementi grubu burçlarından biridir. 22 Kasım ve 21 Aralık Yay burcu tarihları o

Yay Burcu

Yay burcu tarihi 22 Kasım ve 21 Aralık olarak belirlenmiştir. Bu tarihler arasında doğan kişiler yay burcunun etki alanına girmektedir. Ateş grubu burçlar arasında yer alan yay burcu, şans ve ilerlemenin gezegeni olan Jüpiter’in etkisinde kalan bir burçtur. Yay burcunun sahip olduğu en belirgin özellik, yay burcuna sahip olan kirşlerin özgürlüklerine çok düşkün olmalarıdır. Yaratıcılık ve pratik zeka konusunda oldukça ileride olan yay burcu insanlarının umursamaz yapıları olumsuz özellikleri olarak sayılabilir. 
Ateş elementi ile yönetilen burçlar arasında yer alan yay burcu, değişken burçlar arasında yer almaktadır. Bağımsız, özgürlüğüne düşkün ve hareketli olma özellikleriyle yay burcu bulunduğu her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Yay burcu olan kişiler aynı zamanda sanat ve felsefe alanında da yetenekli kişilerdir. 

Yay Burcunun Temel Özellikleri 

Yay burcu özellikleri güneş sisteminin en büyük gezegenlerinden biri olan Jüpiter’in etkisi altında şekillenmektedir. Meraklı ve gizemli yapıları ile yay burcunun etki alanı oldukça geniştir. Öğrenme ve kavrama becerileri yüksek olan yaylar, ilgi alanları olan tüm işlerde yüksek bir başarı elde edebilirler. İyimser ve samimi yapıları da yay burcunun en dikkat çeken özellikleri arasında yer almaktadır. Yay burcunun başlıca özellikleri:
• Neşeli ve enerjik,
• Özgürlüğüne düşkün,
• İyimser ve yardım sever,
• Dürüst ve her durumda tarafsız kalmayı başaran,
• Cesaretlendirici,
• Umursamaz ve tuhaf,
• Tartışmacı,
• Meydan okumaktan hoşlanan, 
• Cömert ve idealisttir. 
Yay burcunun tanımlayıcı bu temel özellikleri elbette kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Yay burçlarının en gizli özelliği ise kısıtlanmaktan ve kurallardan hoşlanmamalarına rağmen kuralları kendilerinin koymak istemesidir. 

Yay Burcu Erkeği 

Yay burcu erkeği özellikleri erkek için kendini özgürlük ve seyahat tutkusu olarak göstermektedir. Kolay kolay bağlanamayan yay burcu, sevdiği takdirde uyumlu bir eş olabilir. İş hayatında pratik çözümleri ve yaratıcılığı sayesinde başarıyı yakalayabilirler. Yay erkeği her zaman iyimser ve sıcakkanlı tavırları ile dikkat çekmektedir. Yay burcu erkeği ile iyi dostluklar kurularak eğlenceli bir ilişki yürütülebilir. 

Yay Burcu Kadını 

Yay burcu kadını özellikleri için erkeklere göre daha belirgindir. Özellikle giyim tarzında ve hayatında yay burcu kadınlarının özellikleri her zaman dikkat çekmektedir. Salaş ve bohem tarzı kıyafetler tercih ederek gün boyu şıklıktan ziyade rahatlığa önem veririler. Rahat ve cesur kıyafet seçimlerinin altında göz alıcı aksesuarlarla şıklığı bir arada buluşturabilir. Yay burcu kadınları genellikle para harcama konusunda kendilerini asla kısıtlamazlar. İlişkilerinde yay kadınları aradığını bulamadığı takdirde çok çabuk sıkılacaktır. 

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcu aşk hayatı sürekli bir belirsizlik ve çalkantı içindedir. Maceradan hoşlanan yay burcu, sınır tanımadan heyecanlı bir aşk hayatının içine sizleri de çekebilir. Yaylar özellikle hayat tarzı ve bakış açıları ile ilişkilere farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Özgür ruhlu ve kolay sıkılan yapıları nedeniyle yayların aşk hayatlarında da sürekli olarak yenilik ve heyecan arayışları devam eder. 

Yay Burcunun İş Hayatı 

Yay burcu iş hayatı yorumu farklı şekilde yapılabilir. Özellikle resmi ve sabit işlerde yayların başarısı oldukça düşüktür. Daha yaratıcı ve esnek çalışma saatlerine uygun işlerde yaylar kısa sürede kendilerini ortaya çıkaracaktır. Farklı ve dinamik görevlerde her zaman başarı yaylarla özdeşleşmiştir. Öğrenme merakları ve sanatsal yatkınlıkları ile bilim ve sanat alanlarında başarılı insanların büyük bir bölümü yay burcuna sahiptir. 
Farklı tür mesleklerde yay burcu başarı elde edebilir. İsteyerek yaptıkları her işte yaylar işin hakkını vererek en iyi sonuçları ortaya koymaktadır. 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.