Sayı Falı Nasıl Bakılır? Sayı Falı Sayıların Anlamı

Sayı Falı Nasıl Bakılır? Sayı Falı Sayıların Anlamı

Sayı falı çok eski zamanlara dayanan ve Matematik filozofları tarafından geliştirilen bir fal yöntemidir. Bu fal yöntemi filozoflarca uzun süre kullanılırken, işin yorumlama kısımları medyumlar aracılığıyla yapılmıştır.

Sayı falı yöntemini uygulamak hem çok eğlenceli hem de çok kolaydır. Sizde sayı falınıza bakmak istiyorsanız öncelikle elinize bir adet kalem ve kağıt alınız. Daha sonra doğduğunuz günü, ayı ve yılı elinize aldığınız kağıda yazınız. Bu işlemden sonra tüm yazdığınız sayıları tek tek toplayınız.

Çıkan sayıyı terimlerine ayırarak tekrar toplayınız. Daha sonra 2 haneli bir sayı elde edeceksiniz. O sayıları da topladıktan sonra tek haneli bir sayı elde etmeye çalışacaksınız. Tek haneli bir sayıyı elde edince artık falınızın yorumuna bakarak kişiliğiniz hakkında bir bilgiye ulaşacaksınız.

Bu işlemi örnek vererek açıklamak gerekirse; öncelikle doğduğunuz tarih 13.07.1970 olsun. İşte bu tarihi 13 + 7 + 1970 olarak yazıyorsunuz. Daha sonra bu sayıların işlemini yapıp 1990 sayısını elde ediyorsunuz.

Bu sayıyı da 1 + 9 + 9 + 0 olarak terimlerine ayırıp topluyorsunuz. Bunları topladığınızda da 19 sayısını elde ediyorsunuz. İşte bu sayıyı da 1 + 9 şekilde yazıyorsunuz ve 10 sayını elde ediyorsunuz. Böyle durumlarda tekrardan 1 + 0 yazarak 1 sayısını elde ediyorsunuz.

Buda demek oluyor ki sizin kişiliniz 1 numaralı sayının falı ile aynı demektir. Sayınızı bulduktan sonra yorumunu okumak için aşağıda bulunan hangi sayının hangi kişilik profilini temsil ettiğine bakabilirsiniz.

Hemen bu falı yapabilirsiniz ve sadece kendinizinkini yapmakla kalmayarak arkadaşlarınızın ve ya aile fertlerinizin de kişiliklerini öğrenebilirsiniz. Sizinle aynı kişilikte olan kişileri de öğrenerek uyumlu kişiler olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Peki sayıların falları nasıldır diye sorarsanız;

  •  1 Numaralı sayı : ‘’ TUTKULU VE YARATICI ‘’ kişiliği temsil eder.
  •  2 Numaralı sayı ‘’ DUYGUSAL VE HUZUR DÜŞKÜNÜ ‘’ kişiliği temsil eder. 
  •  3 Numaralı sayı ‘’ MEDYATİK VE BAŞTAN ÇIKARICI ‘’ kişiliği temsil eder.
  •  4 Numaralı sayı ‘’ SABIRLI VE ÇALIŞKAN ‘’ kişiliği temsil eder.
  •  5 Numaralı sayı ‘’ CESUR VE BAĞIMSIZ ‘’ kişiliği temsil eder.
  •  6 Numaralı sayı ‘’ SEVİMLİ, ROMANTİK VE GÜVENİLİR ‘’ kişiliği temsil eder.
  •  7 Numaralı sayı ‘’ BAĞIMSIZ VE TUTKULU ‘’ kişiliği temsil eder.
  •  8 Numaralı sayı ‘’ CÜRETKAR VE DİSİPLİNLİ ‘’ kişiliği temsil eder. 9 Numaralı sayı ‘’ DUYGUSAL ‘’ kişiliği temsil eder.

Bu kişilikler çıkan sonuca göre başlıca olan kişilik gruplarıdır.

Kaynak : haberzamani.net

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.