Medyumlarda Olması Gereken Nitelikler

Medyumlarda Olması Gereken Nitelikler

Medyumları birçok varlıktan ayıran hiç şüphesiz özel yetenekleri ve farklı nitelikleridir. Medyumlar bu yeteneklerini kullanarak birçok konuda bilgi edinebilip, gelecek hakkında bilgi edinebilmektedir.

Aynı zamanda bu nitelikleri ve yeteneklerini kullanarak büyü, fal ve bu gibi birçok işlemi yapabilmektedir. Bu yeteneklerin kendi içerisinde birçok farklı türü olup, medyumların bu yeteneklerini kullanabilme uzmanlıkları ise farklılık göstermektedir. Bu yetenek ve niteliklerden bazılar ise şu şekildedir;

Altıncı Hisler: Medyumların altıncı hisleri çok kuvvetlidir ve birçok tehlikeyi çabucak sezebilirler. İnsanların üzerindeki negatif enerjinin kaynağını hissedip, o kişinin geleceği hakkında kolaylıkla bilgi edinebilmek için altıncı hislerine ihtiyaç duyarlar.

Kalp Gözü: Medyumların kalp gözü olarak adlandırdığımız ve medyumun insandaki iyiliği görebilmesini sağlayan bir niteliktir. Kalp gözü ile hareket eden bir medyum için her zaman doğru ile yanlışı ayırt edebilmek çok kolaydır. Bunun yanı sıra medyumlar kalp gözler sayesinde üç harfliler olarak tabir ettiğimiz cinleri de görebilmektedir.

Manevi Güç: Medyumların en önemli özellikleri yüksek manevi güçleridir. Bu özellikleri sayesinde farklı boyutları keşfedebilip, insanların fark edemediği canlıları hissedebilmektedir. Bu kişiler ile iletişime manevi gücü sayesinde geçebilip, o kişilere hükmedebilmektedir. Genellikle medyumların seviyelerinin hesaplanması ve gruplandırılmasında da manevi güç faktörü büyük önem taşımaktadır.

Yorumlama Kabiliyeti: Bir medyum doğuştan olarak yorumlama kabiliyetine sahiptir. Yani gördüğü veya şahit olduğu her türlü olayı yorumlayabilip, geleceğe dair sonuçlar çıkartabilmektedir. Medyumlar için analiz etme ve esrarengiz olayları fark edebilmek çok basit bir iştir. Bu yüzden de medyumlar, insanları yönlendirebilen ve gelecekten neler olabileceğini görebilecek kişilerdir.

Ses Duyma Kabiliyeti: Bazı medyumlar gelecekten haberdar olabilmek veya yetenekleri ile farklı boyutlardaki canlılarla iletişime geçebilmek için ses duyma kabiliyetine ihtiyaç duyar. Halk arasında bu yeteneğe ‘’gaipten ses duyma‘’ olayı denir.

Kaynak : haberzamani.net

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.