İkizler Burcu: Kadın, Erkek Özellikleri ve Aşk, Cinsellik Uyumu

İkizler Burcu: Kadın, Erkek Özellikleri ve Aşk, Cinsellik Uyumu

İkizler Burcu: Kadın, Erkek Özellikleri ve Aşk, Cinsellik Uyumu, Akrep burcu yorumu yapılırken kolay anlaşılan bir burçtur, huzura oldukça önem vermeleriyle tanınırlar. Zodyak elementi hava, grubu burçlarından biridir. 21 Mayıs ve 21 Haziran tarihleri iki

İkizler Burcu

İkizler burcu tarihi 21 Mayıs ve 21 Haziran olarak belirlenmiştir. Bu tarihler arasında dünyaya gelen kişiler ikizler burcuna sahip olmaktadır. İkizler takımyıldızının etkisinde kalan burcun Zodyak elementi havadır. Hava burçlarından biri olan ikizler niteliğine göre değişken burçlardan biridir. İletişim ve haberleşme gezegeni olarak tanımlanan Merkür gezegeni, ikizlerin yönetici gezegenidir. 
 
İkizler burcuna sahip olan kişiler kolay kolay karşısındaki kişilerden fazla zahmet gerektiren, zorlu bir şey istemezler. İkizler burcu birlikteliğe ve huzura oldukça önem verirler. Diğer tüm burçlarda olduğu ikizler burcu erkeği ve kadınına göre farklı özellikler ortaya çıkmaktadır. İkizler burcu üstün meziyetleri ile çalışmayı büyük bir zevke dönüştürebilirler. 

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler burcu özellikleri arasında en dikkat çekeni bu burca sahip kişilerin daima huzurlu ve rahat bir yaşam elde etmek istemeleridir. Çalışma hayatında meziyetleri ile işlerini zevk alarak yapan ikizler, özgür ve rahat bir aşk ararlar. İkizler burcunun aynı zamanda sayılarla da arası iyidir. Zahmetli ve karşılarındaki kişileri yoracak çok ağır isteklerde hiçbir zaman bulunmazlar. 
Olumlu yönleri genellikle insanların onlara hayran olmalarını sağlarken olumsuz yönleri ise ikizlerin dışlanması ile sonuçlanabilir. Sanatsal yeteneklere sahip olan ikizler, dengesiz, karamsar ve genellikle yargılayıcı oldukları için bazı burçlar tarafından çok zor sevilirler. 

İkizler Burcu Kadını 

İkizler burcu kadını yorumu mantık ve duygusallık çerçevesindedir. Çünkü ikizler burcu kadınları için mantıklı olmak ve mantıkla hareket etmek en önemli ilkelerden biridir. Duygulardan önce mantığa önem veren ikizler, akıl ve kalbi dengede tutmaya çalışırlar. Çok sık değişen ruh halleri ile her insan ikizler kadını ile kolayca anlaşamaz. Özellikle ulaşılması oldukça zor olan ikizler kadını, karşısındakini çok fazla umursamaz. 
İkizler burcu kadınları genellikle sapyoseksüeldir. Yani zeka onlar için büyük çekicidir. Flört etmeyi seven ikizler kadını, çok konuşkan olabilir. İlişkilerinde genellikle uzun süren sohbetlerde en çok konuşan ikizler burcu kadınıdır. 

İkizler Burcu Erkeği 

İkizler erkeği oldukça hareketli ve değişken ruh halleri ile dikkatleri daima üzerine çekmeyi başarabilmektedir. Devamlı öğrenme ve bilme isteği onların çevreleri ile olan ilişkilerini de etkilemektedir. Aşk hayatlarında da daima soru işaretleri ve belirsizlikler mevcuttur. Sürekli sorgulamayı seven ve yaşam dolu olan ikizler burcu erkeği sürekli seyahat etmekten hoşlanır. İkizler burcu erkeğinin temel özellikleri arasında:
• Etkileyici ve çekicidirler,
• Özgün ve beceriklidirler,
• Akıllı ve maceraperest,
• Zaman zaman yargılayıcı ve ikiyüzlüdür,
• Dengesiz bir ruh haline sahiptir. 
İkizler burcunun sahip olduğu genel özelliklerin hemen hemen hepsi ikizler burcu erkeği içinde geçerlidir.

İkizler Burcu Aşk Hayatı 

İkizler burcu aşk hayatında pekte istikrarlı bir burç değildir. Oldukça zeki bir burç olan ikizler, partnerinde de aynı derecede yaratıcılık ve akıl olmasını isterler. Kolay sıkılabilir ve daima ilişkide kafa karıştırıcı olabilir. Sosyalleşmeye bayılan ikizler burçları bu özellikle nedeniyle ilişkilerinde başarılı olamayabilirler. 

İkizler Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar Hangileridir?

İkizler burcunun anlaştığı en iyi burç yine kendi grubuna mensup hava burçlarıdır. Bu burçlar arasında terazi ve kova burcu ikizler burcunun en iyi anlaştığı ve derin ilişkiler kurabildiği başlıca burçlardır. Hayat görüşü ve genel özellikleri itibariyle terazi ve kova burçları ile ikizler burcu arasında ciddi bir enerji söz konusudur. 
İkizler burcu aynı zamanda duygusal anlamada yay burcu ile uyum gösterebilir. İkizler burcu özgürlüğe düşkünlüğü ve tek düze olmaktan kaçındıkları için yay burcu ile uzun süreli ilişkiler kurabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.