Akrep Burcu: Kadın, Erkek Özellikleri ve Aşk, Cinsellik Uyumu

Akrep Burcu: Kadın, Erkek Özellikleri ve Aşk, Cinsellik Uyumu

Akrep Burcu: Kadın, Erkek Özellikleri ve Aşk, Cinsellik Uyumu, Akrep burcu yorumu yapılırken aşk ve cinsellik daima ön plana çıkmaktadır. Zodyak’ın 12 burcundan 8’inci burcu olan akrep, su elementi grubu burçlarından biridir. 24 Ekim ve 21 Kasım tarihleri

Akrep Burcu

Akrep burcu yorumu yapılırken aşk ve cinsellik daima ön plana çıkmaktadır. Zodyak’ın 12 burcundan 8’inci burcu olan akrep, su elementi grubu burçlarından biridir. 24 Ekim ve 21 Kasım tarihleri akrep burcunun etki alanı olarak belirlenmiştir. Sabit nitelikteki akrep burcu, çeşitli gezegenlerin ziyaretleri ile karşılaşarak burcun su enerjisini açığa çıkarır.

Akrep burcunun yönetici gezegeni, her ne kadar resmi olarak gezegen olmaktan çıkarılmış olsa da güç ve yenilenmenin sembolü Plüton’dur. Sabırlı, bilgi sahibi, risk almayı seven ve gizemli olmayı başaran akrep burcu, samimiyetsiz ve basit insanlardan hiç haz etmez. Heyecanlı ve yeni maceralara atılmaktan hoşnut olan akreplerin en gizli tutkusu, başkalarının hayatlarına ilişkin bilgi sahibi olmak ve insanlar üzerinde etki kurmaktır. 

Akrep Burcu Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu özelliği mücadeleci, güçlü ve dikkatli olarak tanımlanabilir. En büyük zorlukların ardından bile kendilerini yeniden güçlendirerek, küllerinden doğabilirler. Hırslı ve pes etmeyen kişilikleri ile dostlarına daima güven verirler. Akreplerin diğer temel özellikleri arasında:

  • Hırslı ve mücadeleci,
  • Sabırlı ve sürekli dikkatli,
  • Niyetini belli etmeyen, kindar,
  • Herkese güvenmeyen, tehlikeli vb.

Özellikler yer almaktadır. Sabırlı ve bir o kadarda derin bili sahibi olan akrepler, başkalarının duygularını güçlendiren kişilerdir. Hayatları boyunca pek çok sırra sahip olarak yaşarlar.

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu özellikleri kadın için gizemli ve zorlayıcı olarak ortaya çıkar. İlk görüşte insanları derinden etkileyen ve derin izler bırakan akrep kadınları, adeta zehirlerini karşı tarafa akıtarak, gizemleriyle sürekli olarak düşünülmeyi isterler. Sezgileri oldukça güçlü olan akrep kadınları, saklı kalan şeylerin üzerine giderek her zaman doğruları ortaya çıkarabilir. Siz farkında olmasanız bile sizi daima izlemektedir. Bu nedenle her şeyden ilk haberdar olan yine akreplerdir.

Akrep kadınında cinsellik adeta bir yaşam tarzıdır. Zodyak’taki burçlar arasında cinselliği en çok ön plana çıkaran ve önemseyen burç akreptir. Asıl aradığı hazzı bulana kadar çok sayıda cinsel birliktelik yaşayabilir. Fantezi açısından akrep kadınları her türlü oyuna açıktırlar.

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu özellikleri erkek bireylerde kendini büyük bir etki ve çekicilik olarak gösterir. Akrep burcu erkeği farklı bir gizeme sahiptir. Bu yönleri onları doğal ve büyük bir çekicilik kazanmasına neden olur. Yalan ve gösteriş akrep erkeğinin en nefret ettiği şeylerden biridir. Güçlü sezgileri sayesinde akrep burcu erkeği çevresinde olup biten birçok şeyin farkındadır.

Akrep Burcu Aşk ve Cinsellik Yorumu

Akrep burcu aşkve cinselliği en önemseyen burçlardan biridir. Akrep burcu kadın veya erkeği ile birlikteyseniz aşk hayatınızda bu kişilerden hiçbir şey saklayamayacağınızı önceden bilmeniz gerekir. Akrep burcu ile uzun süreli bir ilişki kurmak oldukça zordur. İlişkilerinde akrepler daima tutkulu ve her deneyime açık bir partnerdir. Gerçekten sahiplendiğinde akreplerle ömür boyu tutkulu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcunun Uyumlu Olduğu Burçlar

Akrep burcunun anlaştığı burçlar; yengeç, balık ve boğa burcudur. Bu üç burçla benzer özellikler taşıyan akrep burcu, özellikle yengeç burcu ile kendini büyük bir uyum içimde tamamlamaktadır. Yumuşak ve sadık tabiata sahip yengeç burcu ile haşin akrep burcunun bir arada olması doğal bir denge yaratacaktır.

Akrep burcu ile balıkların uyumu ise daha çok akreplerin öne çıkma duygusu ile ilgilidir. Akrepler aynı zamanda balık burcunun kararsızlığını ortadan kaldıracağı için farklı bir dengeleyici olarak etki edecektir. Akrep burcunun uyum gösterdiği bu burçlar uzun süreli ilişkilerde akreplerin rahat etmesini sağlayabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.