12 Ekim Burç Yorumları

12 Ekim Burç Yorumları

Haberzamani.net'ten Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

KOÇ: Bugün kendinize ve çevrenizdekilere güveniniz oldukça yüksek. Parasal konularda yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz.

BOĞA: Esnek düşünceler içindesiniz ve şaşkın bir haliniz var.Etrafa karşı sessiz ve temkinli davranıyorsunuz. Bugün özel duygularınız sizin için ön planda olacak.

İKİZLER: Karmaşık duygularınız devam ediyor. Takıntılarınız oldukça yüksek ve kafanızdaki konuları fazlasıyla irdeleyebilirsiniz.Bu durumu yumuşatarak diğer ön yargılarınızı aklınızdan çıkarabilirsiniz.

YENGEÇ: Partneriniz ile duygusal bağlantınız bugün yüksek.Düşüncelerinizin sert olduğu bu gündeeleştiri ve anlaşılmaz sözler ile çevrenizdekileri kırabilirsiniz.

ASLAN: Bugün duygu ve hırslarını yenmek zorundasın. Partneriniz ile birlikteliğinizde kayda değecek gelişmeler olacak ve buna karşılık cesur tarafınız ortaya çıkacak.

BAŞAK: Hisleriniz oldukça kuvvetli. Bugün yapacağın konuşmalara dikkat ederek bir şey gizliyormuş korkusunu üzerinizden atmalısınız. Beraber iş yaptığınız arkadaşlarınızın bazı sorunları sizi üzebilir.

TERAZİ: Bugün kafanızda durmadan plan kuruyorsunuz. Yakınındakilere karşı cömert olarak onlara sürpriz yapmanız sosyal hayatınızı oldukça iyileştirecek. Kendi içinizde ki sıkıntıları anlatmayacak kadar hoşnutsunuz.

AKREP: Sabit bir kişiliğinizin olmasıdüşünce ve hareketlerinizden kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün aileniz ile tartışabilir ya da kavga edebilirsiniz. Sakinliğinizi koruyarak günü bitirebilirsiniz.

YAY: Bugün arkadaşlarınıza ihtiyacınız var. Çevreniz ile ortak projeler içerisine gireceğiniz bu günde fikirlerinizi herkes yararlı bulacak. Aşk hayatınızda oluşacak önemli gelişmeler sizi mutlu edecek.

OĞLAK: Bugün aklınızda özel konular var ve onları sonuca ulaştırmak için çaba göstereceksiniz. Kendinizden emin şekilde hareket ediyorsunuz. Duygularınızı ifade etmekte biraz zorlanacaksınız. Sabırlı olun.

KOVA:Pozitif bir gün geçireceksiniz. İkili ilişkilerinize önem verdiğiniz bu günde çevreniz bu halinizi çok beğenecek ve sizinle diyaloglarını güçlendirecek.

BALIK: Bugün yaşamınızı olumsuz etkileyecek engeller ile karşılaşacaksınız. Anlık vereceğiniz kararlar sizi yanıltabilir. Hızlı şekilde yaptığınız planların bazıları olumlu olacak ancak bazıları kötü sonuçlanarak sizi üzecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.